top of page

ÜKSI / KAHEKESI


SESSIOONI KESTUS: 30 min või 60 min

PILDISTAMISE KOHT: teie kodu; looduses; stuudios*

PILTIDE VALMIMISAEG: 3 nädalat või 3-5 tööpäevaga*

VÄLJUND: 10 või 20 töödeldud jpg-formaadis fotot, suuruses 2700pxl, 300dpi (kuni A5 väljatrükiks); pildigalerii

​NB! Paketid sisaldavad eelkonsultatsiooni, juhendatud fotosessiooni ja fotode järeltöötlust.Portree


Fotosessioon mille keskmeks oled Sina! Pildistamine on personaalne ning kujundatud vastavalt Sinu soovidele. Kõige tähtsam on see, et tunneksid end pildistamise ajal mugavalt. Juhendan Sind portreepildistamisel, kui Sa seda vajad, aga samas teen seda täpselt nii vähe kui võimalik, et pildid jääksid loomulikud.


Pildistamine võib toimuda Sinu kodus, õues või kuskil kolmandas kohas - peaasi, et oleks Sinulik! Soovitan mõelda kas Sul on oma lemmik koht, hobi, stiil või miski, mis võiks ka pildistamist toetada. See annab piltidele juurde Sinu nägu ning unikaalsust.Paarisessioon


Paarisessioon on mõeldud Sulle ja Sinu kallimale. Samuti kihlusessiooniks, mille raames valmivad kaunid pildid, mida saate kasutada nt save the date teate tegemisel. See on ka hea võimalus kohtuda minu kui teie võimaliku pulmafotohraafiga, et näha, kas minu stiil kattub teie nägemusega. Eelkõige on see aeg teile kahele, mida jäävad meenutama emotsioone täis fotod.


Sessiooni kestvuseks on võimalik valida 30 minutit või 1 tund.

Ajaliselt pikema paketi soovitan valida, kui soovite pilte erinevate riietustega või pildistada erinevates lokatsioonides.Sõbraga


Sessioon kuhu oled oodatud koos oma kahe- või neljajalgse sõbraga. Võime minna metsa, mereäärde või hoopis linna jalutama.


Sessiooni kestvuseks on võimalik valida 30 minutit või 1 tund.

Kuna tihti on neljajalgsed sõbrad ettearvamatud, soovitan valida 1-tunnine sessioon, et meil jääks piisavalt aega teineteisega harjumiseks.

bottom of page