top of page

PERE

 

 SESSIOONI KESTUS: 60 min või 90 min

PILDISTAMISE KOHT: teie kodu, looduses, linnas vms

PILTIDE VALMIMISAEG: 4 nädalat või 3-5 tööpäevaga*

VÄLJUND: 30 või 50 jpg-formaadis fotot, suuruses 2700pxl, 300dpi (kuni A5 väljatrükiks); pildigalerii 

​NB! Paketid sisaldavad eelkonsultatsiooni, juhendatud fotosessiooni ja fotode järeltöötlust.

Perefotograaf Pärnus

Perekond

Kõige olulisem selles elus on minu jaoks pere: alguses, kuhu me sünnime ja hiljem, mille ise loome! Perefotograafina, saan ma peatada aja ning jäädvustada hetke olemust just nii nagu see just sellel hetkel on.

Minu pildistamise stiil on loomulik, puhas ja selge. Ma armastan peresid pildistada looduses või koduses keskkonnas, mis on teile tuttav ja omane. Õues on hea pildistada suuremaid peresid ja aktiivseid lapsi. Parim aeg välisesioonideks on aprillist oktoobrini. Aga ka talvised lumesessioonid võivad olla väga vahvad ja meeldejäävad. 

Pere fotosessiooni kestvuseks on võimalik valida 60 või 90 minutit. 90-minutiline sessioon on sobivam suuremate seltskondade korral (5+ inimest) või kui soovitakse maksimaalset varieeruvust - kasutada nt erinevaid lokatsioone (siseruum, välikeskkond) või riietusi. 

Pere riietust võiks läbida ühine toon. Väga kaunid jäävad nt naturaalsed toonid - hall, beež, valge, hele roosa ja sinine. Aga väike värvivalik on alati teretulnud. Kindlapeale minek on heledad ja pastelsed toonid. Pastelsed ja sujuvalt üleminevad toonid toovad esile inimese loomuliku sära ja seda ka laste seljas! Kirjule riietusele tasub eelistada ühevärvilist. 

Soovitav on teha emadel jumestus, võimalusel professionaalne mati põhjaga fotomeik.

Lapseootus Pärnus

Beebiootus

Ootusaega saab pildistada kodus, stuudios või väljas looduses.

Terve perega, kahekesi või ainult emaga - peaasi,  et tunneksid end pildistamise ajal mugavalt.

 

Pildistamine on personaalne ning kujundatud vastavalt Sinu soovidele. Soovi korral juhendan Sind terve fotosessiooni käigus ning aitan vajadusel loomulike pooside leidmisel.

Parim aeg beebiootuse sessiooniks on 32-36 nädal. Kõhuke on siis piisavalt ümar ning Sul on veel mugav poseerida. Mitmikute ootuse puhul soovitan pildistama tulla 26-32 rasedusnädalal, kuna nende sünd võib toimuda tunduvalt varem.


Sessiooni kestvuseks on võimalik valida 60 minutit või 90 minutit. 1,5-tunnine pakett annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või vahetada ka outfite. Samuti soovitan ma valida selle paketi, kui kaasatud on ka lapsed.

Soovitav on teha jumestus, võimalusel professionaalne mati põhjaga fotomeik.

bottom of page